Z dumą ogłaszamy że w naszym sklepie dostępne są już serwery wirtualne nowej generacji. Nowo uruchomiona infrastruktura posiada zunifikowany storage składający się w pełni z bardzo szybkich dysków SSD, które umożliwiają szybsze działanie systemu, a także krótsze czasy ładowania zainstalowanych programów. Ponadto, nowe serwery wirtualne zostały wyposażone w szybsze niż dotychczas procesory Intel Xeon Gold taktowane zegarem do 3GHz. Dodatkowo nowa infrastruktura umożliwia utworzenie prywatnej sieci wirtualnej PVLAN o przepustowości 10Gb/s, co oznacza że jest ona 10-krotnie szybsza niż dotychczas.

Powyższe parametry stanowią dobrą bazę dla szybkiego działania systemów ERP takich jak Comarch ERP Optima, Enova365 czy Sage Symfonia. Z naszego doświadczenia z powyższymi systemami wynika, że wydajna infrastruktura serwerowa pozwala na bezproblemowe i płynne działanie tego typu usług.

Wraz ze zmianami w naszej ofercie serwerów wirtualnych, rozszerzamy także naszą ofertę systemów operacyjnych dostępnych dla klientów. Wprowadziliśmy do oferty nowe wersje systemów: Ubuntu 22 LTS oraz Windows Server 2022 a także wcześniej niedostępne: Fedora 36, Open SUSE 15, Rocky Linux 8. Wszystkie systemy z rodziny Linux są dostępne dla serwerów wirtualnych G1 i G2, natomiast w przypadku Windows Server 2022, dostępny jest jedynie w serwerach nowej generacji. Dodatkowe informacje na temat powyższych systemów znajdują się w tym artykule oraz na naszym blogu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem serwera wirtualnego nowej generacji od NSIX, zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą w sklepie.