Firma 3CX udostępnia swoje rozwiązanie na 3 poziomach licencji, w zależności od której dostajemy dostęp do funkcji i rozwiązań.

Podstawowa wersja to rozwiązanie darmowe, w którym dostajemy podstawowy zestaw funkcji. Mamy do dyspozycji 25 użytkowników i 8 jednoczesnych połączeń. Poza tym dostajemy możliwość zarejestrowania nieograniczonej liczby końcówek (telefonów), dostęp poprzez aplikację na smartfony, tworzenie własnych Trunków Biznesowych, czy automatyczną sekretarkę. Ponadto można też tworzyć spotkania online w których może uczestniczyć maksymalnie 25 osób.

Wersja PRO, jest to pierwszy stopień płatnych licencji. Pozwala ona na wszystko co wersja darmowa, a w dodatku daje nam dodatkową integrację z platformą Microsoft 365 oraz różnymi systemami CRM, w spotkaniach online może teraz uczestniczyć aż do 100 osób. Dostajemy także takie możliwości jak kolejkowanie połączeń, raporty, nagrywanie lub wysyłanie wiadomości SMS.

Najwyższa wersja ENTERPRISE, poza wszystkimi możliwościami wersji PRO, daje nam takie narzędzia jak kontrola nagrywania rozmów, zapobieganie awarii systemu, możliwość dodania własnego logo. Na dodatek wideokonferencje teraz pozwalają nam na uczestnictwo 250 osób jednocześnie.

Oryginalne zestawienie dostępne jest na stronie producenta razem z kalkulatorem oraz kontaktem do oficjalnych sprzedawców.

Jeżeli jesteś także zainteresowany wdrożeniem rozwiązania 3CX w swojej firmie, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, gdzie pomożemy Ci dobrać ofertę do twoich potrzeb.