W celu rejestracji należy wpisać adres nsix.pl/panel i wybrać przycisk „załóż konto” zaznaczony na zdjęciu.

Ekran logowania

Zostanie ukazane okno rejestracji.

Ekran rejestracji

Należy w nim podać adres email, który będzie pełnił rolę loginu.

W pole hasło należy podać wymyślone hasło. Zaleca się aby pasek siły hasła był koloru zielonego, oznacza to, że podane hasło jest odpowiednio silne. Podczas tworzenia hasła wskazane jest stosowanie wielkich i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych.

Kolejnym krokiem jaki należy wykonać jest akceptacja regulaminu, informacji odnośnie SLA oraz informacji odnośnie ochrony danych osobowych (RODO). Na końcu opisu każdej z opcji wymaganej do zaakceptowania podczas rejestracji, znajduje się ikona pozwalająca na pobranie odpowiednich dokumentów w formie plików pdf.

Po uzupełnieniu wszystkich pól jak i zaakceptowaniu wszystkich 3 pozycji należy zaznaczyć opcję „Nie jestem robotem” oraz kliknąć przycisk „Rejestruj”. 

Zostanie wyświetlony monit informujący o wysłaniu linku aktywacyjnego na podany wcześniej adres email.

Na koniec należy odnaleźć wiadomość zatytułowaną Potwierdzenie adresu email – Nsix Data Center i potwierdzić aktywację konta za pomocą przycisku „potwierdzam adres e-mail”. W przypadku niepowodzenia aktywacji należy skopiować i wkleić w przeglądarkę link znajdujący się poniżej przycisku.

Następnie należy przejść z powrotem na stronę nsix.pl/panel i zalogować się do konta.

Po zalogowaniu należy w pierwszej kolejności uzupełnić dane do faktury jak i dane kontaktowe. Stosowny poradnik znajduje się w tym miejscu. Po ich uzupełnieniu można przejść do strony sklepu i zakupić potrzebne usługi.