Aktualizacja cenowa Fortinet: Innowacyjne rozwiązania bezpieczeństwa teraz dostępne taniej!

W związku z obniżeniem przez firmę Fortinet cen swoich rozwiązań sieciowych, w tym zapory wirtualnej FortiVM oferowanej na naszej infrastrukturze, ceny w naszym sklepie zostały dostosowane do nowych wartości.

Najnowszy cennik obejmuje znaczne obniżki cen produktu FortiVM. W naszym sklepie, różnica pomiędzy ceną starą a nową wynosi blisko 50%, co oznacza znaczną korzyść dla naszych klientów, którzy teraz mogą uzyskać dostęp do zaawansowanej ochrony cybernetycznej dla swojej infrastruktury wirtualnej w znacznie niższej cenie.

FortiVM oferuje kompleksową ochronę sieci wirtualnych, umożliwiając zarządzanie ruchem sieciowym, kontrolę dostępu do danych oraz skuteczną reakcję na potencjalne zagrożenia w czasie rzeczywistym. Dzięki swojej elastyczności i skalowalności jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji. Przykładowe zastosowania FortiVM obejmują ochronę serwerów w chmurze, konteneryzacje oraz sieci wirtualne wykorzystywane w branży telekomunikacyjnej.

Ostatnia aktualizacja cenowa stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby przedsiębiorstw w zakresie zabezpieczeń online oraz na coraz bardziej złożone i zróżnicowane zagrożenia cybernetyczne. Obniżone ceny produktów Fortinet pozwalają firmom o różnych skalach działalności oraz zróżnicowanych budżetach zainwestować w wysokiej jakości rozwiązania bezpieczeństwa bez obciążania ich zasobów finansowych. Teraz nawet mniejsze przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na inwestycje w takie rozwiązania, co przyczynia się do zwiększenia ogólnego poziomu bezpieczeństwa online w skali globalnej.

Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowym zabezpieczeniem dla swojej infrastruktury wirtualnej w NSIX Data Center, zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem rozwiązań Fortinet w naszym sklepie. W razie dodatkowych pytań, można zadawać je poprzez formularz kontaktowy lub w przypadku naszych obecnych klientów – utworzenie zgłoszenia serwisowego z poziomu panelu klienta.